Control systems & components for industrial heating, ventilation, air conditioning

Apie mus

VENTMATIKA UAB savo sėkmingos veiklos metus skaičiuoja nuo 2003-ųjų. Įmonė specializuojasi elektronikos, elektrotechnikos bei valdymo automatikos gaminių ar atskirų komponentų projektavime, gamyboje ir prekyboje. Gaminių bei atskirų jų komponentų spektras labai platus, kokybė atitinka visus reikalaujamus standartus, o kainos išties konkurencingos. Visada yra siekiama patenkinti kliento poreikius parenkant optimaliausius ir naujausius techninius sprendimus.
 
Įmonės specialistai teikia įvairias konsultavimo bei projektavimo paslaugas vėdinimo, kondicionavimo bei šildymo automatikos sistemoms parinkti, atlieka įdiegtų automatikos sistemų derinimą. VENTMATIKA UAB specialistų pagamintai valdymo automatikai taikomas garantinis aptarnavimas ir priežiūra.
 
Įmonės specialistai savo kvalifikaciją nuolat kelia įvairiose stažuotėse, mokymuose, techninių žinių seminaruose. Konsultuoja ir apmoko užsienio šalių partnerius. Įmonės specialistų patirtis, specifinių žinių paklausa ir noras tobulinti savo gaminį leidžia aktyviai konkuruoti rinkoje.
 
Per savo veiklos metus įmonė yra įgijusi esamų klientų pasitikėjimą ir lojalumą, pirmaujančios Europos ir NVS šalių vėdinimo įrangos kompanijos pasitiki aukšta VENTMATIKA produktų kokybe ir sėkmingai naudoja gamyboje bei prekyboje. Šiai dienai VENTMATIKA UAB eksportuoja savo gaminius į Austriją, Čekiją, Daniją, Jungtinę karalystę, Lenkiją, Latviją, Slovakiją, Suomiją, Olandiją, Baltarusiją, Rusiją. Bendradarbiavimas su užsienio šalių partneriais vyksta sklandžiai ir užtikrintai, bei sparčiai plečiasi paklausių ir kokybiškų VENTMATIKA produktų, trumpo tiekimo termino, techninio palaikymo, lanksčių techninių sprendimų ir lojalumo savo klientams dėka.

Vizija

VENTMATIKA UAB vizija – pirmaujanti Europoje ir NVS šalyse valdymo automatikos kompanija, taikant pažangias technologijas, investuojant į gamybą, išlaikant aukštą produkcijos kokybę, panaudojant VENTMATIKA UAB specialistų žinias ir sukauptą patirtį.

Misija

VENTMATIKA UAB misija - būti patikimu partneriu šildymo, kondicionavimo, bei vėdinimo įrangos valdymo srityje, teikiant šiuolaikiškus sprendimus, kurie užtikrintų klientų poreikius, pasitikėjimą ir lojalumą.

 

VENTMATIKA UAB viziją ir misiją atspindi kompanijos devizas „Comfort climate control!''. Devizas atspindi kompanijos tikslą nuolat rūpintis, kad VENTMATIKA gaminama produkcija atitiktų klientų poreikius ir suteiktų pageidaujamą komfortą. Kokybiškas ir šviežias oras leidžia jaustis patogiai ir produktyviai dirbti.

 

 Tiesiog nustatykite komforto lygį ir... įkvėpkite!

 

ExportMap

 Įmonės eksporto 2014 m. žemėlapis