Control systems & components for industrial heating, ventilation, air conditioning

Elektriniai šildytuvai

Elektriniai kanaliniai šildytuvai EKA

Aukštos kokybės elektriniai kanaliniai šildytuvai skirti švaraus oro pašildymui ventiliacijos sistemose. Korpusai pagaminti iš skardos, padengtos AlZn, kurios paviršius atsparus aukštai temperatūrai. Kaitinimo elementų vamzdelis pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 304. Šildytuvuose yra sumontuotos dvi termo apsaugos, elektrinio pajungimo gnybtai. Korpusas yra su sandarinimo gumomis, pajungimui prie ortakio. Šildytuvai gali būti montuojami horizontaliai ir vertikaliai. Maksimali pašildyto oro temperatūra  50°C.

Elektriniai kanaliniai šildytuvai su integruotu valdymu EKA -NV,-NI,-NIS

Aukštos kokybės elektriniai kanaliniai šildytuvai EKA -NV, -NI, -NIS su integruotu valdymu, skirti švaraus oro pašildymui ventiliacijos sistemose. Korpusai pagaminti iš skardos, padengtos AlZn, kurios paviršius atsparus aukštai temperatūrai. Kaitinimo elementų vamzdelis pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 304. Šildytuvuose yra sumontuotos dvi termo apsaugos, elektrinio pajungimo gnybtai, bei elektrinio šildymo reguliatoriai. Korpusas yra su sandarinimo gumomis, pajungimui prie ortakio. Šildytuvai gali būti montuojami horizontaliai ir vertikaliai. Maksimali pašildyto oro temperatūra  50°C.

Elektriniai kanaliniai šildytuvai EKA NV PTC/PS su srauto ir slėgio jutikliais
Aukštos kokybės elektriniai kanaliniai šildytuvai EKA NV PTC/PS su integruotu valdymu bei srauto ir slėgio jutikliais, skirti švaraus oro pašildymui ventiliacijos sistemose. Korpusai pagaminti iš skardos, padengtos AlZn, kurios paviršius atsparus aukštai temperatūrai. Kaitinimo elementų vamzdelis pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 304. Šildytuvuose yra sumontuotos dvi termo apsaugos, elektrinio pajungimo gnybtai, bei elektrinio šildymo reguliatorius EKR-K. Korpusas yra su sandarinimo gumomis, pajungimui prie ortakio. Šildytuvai gali būti montuojami horizontaliai ir vertikaliai. Maksimali pašildyto oro temperatūra  50°C.
Elektriniai kanaliniai šildytuvai EKS (stačiakampiai)
Aukštos kokybės stačiakampiai elektriniai kanaliniai šildytuvai EKS skirti švaraus oro pašildymui ventiliacijos sistemose. Korpusai pagaminti iš skardos, padengtos AlZn, kurios paviršius atsparus aukštai temperatūrai. Kaitinimo elementų vamzdelis pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 304. Šildytuvuose yra sumontuotos dvi termo apsaugos, elektrinio pajungimo gnybtai. Korpusas yra su sandarinimo gumomis, pajungimui prie ortakio. Šildytuvai gali būti montuojami horizontaliai ir vertikaliai. Maksimali pašildyto oro temperatūra  50°C.