Control systems & components for industrial heating, ventilation, air conditioning

Elektrinio šildymo reguliatoriai

EKR15.1
EKR15.1 - tai proporcinis elektrinio šildymo reguliatoriai. Reguliatoriai reguliuoja kaitimą pilnai įjungdami arba išjungdami apkrovą. Santykis tarp išjungimo ir įjungimo laiko priklauso nuo šildymo poreikio ir gali kisti 0-100%. Reguliatoriai yra pritaikyti tik elektrinių šildytuvų reguliavimui. Veikimo principai neleidžia jų naudoti variklių ar apšvietimo valdymui.
EKR15.1P
EKR15.1P - tai proporcinis daugiapakopis (iki 5pakopų) elektrinio šildymo reguliatorius su automatiniu įtampos valdymu. EKR15.1P reguliuoja kaitimą pilnai įjungdamas arba išjungdamas apkrovą. Santykis tarp išjungimo ir įjungimo laiko priklauso nuo šildymo poreikio ir gali kisti 0-100%. EKR15.1P yra pritaikytas tik elektrinių šildytuvų reguliavimui. EKR15.1P gali valdyti 15kW šildytuvą ir turi 4 papildomus rėlinius išėjimus, skirtus kontaktorių pagalba valdyti papildomas apkrovas. Papildomos apkrovos sudaro iki 225kW. Pilna valdoma apkrova 240kW.
EKR30
EKR30 - tai proporcinis elektrinio šildymo reguliatorius. EKR30 reguliuoja kaitimą pilnai įjungdamas arba išjungdamas apkrovą.Santykis tarp išjungimo ir įjungimo laiko priklauso nuo šildymo poreikio ir gali kisti 0-100%. EKR30 yra pritaikytas tik elektrinių šildytuvų reguliavimui. Veikimo principai neleidžia jo naudoti variklių ar apšvietimo valdymui. EKR30 gali valdyti 30kW šildytuvą ir turi relinį išėjimą, skirtą kontaktoriaus pagalba valdyti papildomą apkrovą. Papildoma apkrova – iki 12kW. Pilna valdoma apkrova – 42kW.
EKR30P
EKR30P - tai proporcinis daugiapakopis (iki 5pakopų) elektrinio šildymo reguliatorius su automatiniu įtampos valdymu. EKR30P reguliuoja kaitimą pilnai įjungdamas arba išjungdamas apkrovą. Santykis tarp išjungimo ir įjungimo laiko priklauso nuo šildymo poreikio ir gali kisti 0-100%. EKR30P yra pritaikytas tik elektrinių šildytuvų reguliavimui. EKR30P gali valdyti 30kW šildytuvą ir turi 4 papildomus rėlinius išėjimus, skirtus kontaktorių pagalba valdyti papildomas apkrovas. Papildomos apkrovos sudaro iki 225kW. Pilna valdoma apkrova 255kW.
EKR6.1
EKR6.1 - tai mikroprocesorinis, turintis PID funkcija, elektrinis šildymo reguliatorius su automatine įtampos adaptacija. Naudojamas su vidiniu arba išoriniu temperatūros jutikliu. EKR6.1 reguliuoja kaitimą pilnai įjungdamas arba išjungdamas apkrovą. Santykis tarp išjungimo ir įjungimo laiko priklauso nuo šildymo poreikio ir gali kisti 0-100%. EKR6.1 yra pritaikytas tik elektrinių šildytuvų reguliavimui. Jis skirtas vienfazių arba dvifazių šildytuvų valdymui. Reikiamas šildymo kiekis reguliuojamas, keičiant santykį tarp išjungimo ir įjungimo laiko.