VENTMATIKA UAB savo sėkmingos veiklos metus skaičiuoja nuo 2003-ųjų. Įmonė specializuojasi elektronikos, elektrotechnikos bei valdymo automatikos gaminių ar atskirų komponentų projektavime, gamyboje ir prekyboje. 

Gaminių bei atskirų jų komponentų spektras labai platus, kokybė atitinka visus reikalaujamus standartus, o kainos išties konkurencingos. Visada yra siekiama patenkinti kliento poreikius parenkant optimaliausius ir naujausius techninius sprendimus.

Vizija – pirmaujanti Europoje ir NVS šalyse komponentus vėdinimo sistemoms gaminanti įmonė, taikanti pažangias technologijas, investuojanti į gamybą, išlaikanti aukštą produkcijos kokybę, panaudojanti specialistų žinias ir sukauptą patirtį.

Misija – būti patikimu partneriu šildymo, kondicionavimo, bei vėdinimo įrangos valdymo srityje, teikiant šiuolaikiškus sprendimus, kurie užtikrintų klientų poreikius, pasitikėjimą ir lojalumą.

Devizas atspindi įmonės tikslą nuolat rūpintis, kad gaminama produkcija atitiktų klientų poreikius, būtų saugi, ekonomiška ir suteiktų pageidaujamą komfortą. Kokybiškas ir šviežias oras leidžia jaustis patogiai ir produktyviai dirbti.

Daugiau apie integruotą kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos politiką.

Sertifikatai